Carl Fagerlund taklampa
2019-10-17
690138
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, 1900-talets första hälft, slipat glas och gumetall, höjd 48 cm
Slitage, takhylsan med bristning