Astrid Sampe flossamatta 1960-tal
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
ASTRID SAMPE, matta dubbelsidig maskinvävd (s k sinjeflossa) Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, gröna nyanser, ca 320x215 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ställvis något hårdare
690120
Päivämäärä:
2019-11-10