Roland Svensson litografi
2019-10-18
690117
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Vid bryggan", signerad roland S, 252/360, färglitografi, bildmått ca 49 x 41 cm