John Thorgren
2019-10-17
690109
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): ´´Aftonljus´´, signerad och daterad J. Thorgren -64, olja på duk, ca 35x67 cm