Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-10-19
690103
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kerub, olja på pannå, pannåns mått ca 36x15,5 cm
Pannå med slitage och kantspricka