Roland Svensson Gillöga
2019-10-18
690091
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 40/180, färglitografi, bildmått ca 22x65 cm