Jaeger reseur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAEGER, reseväckarur, 1950/60-tal, manuell, mässing, 8 dagars gångreserv, längd ca 6 cm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
690086
2019-12-15