Roland Svensson
2019-10-18
690083
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 252/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm