Ingegerd Silow röllakanmatta
2019-10-16
690052
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 237x163 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage