Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, senempire, 1800-tal, fanérad i pyramidmahogny, brännförgyllda beslag, fyrlådig, översta lådan med lådinredning, höjd ca 96, 111x51 cm
Slitagem nyckel saknas
690050
2019-10-18