Hokusai Japan
2019-11-04
690047
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HOKUSAI KATSUSHIKA (1760-1849): (12), ur "Manga" dubbelsidiga träsnitt, bl.a. de blinda och elefanten, 1800-tal, ca 20x24cm vardera, oramade
Några fläckade, samtliga monterade i hörnen, enstaka marginalskador