Ljuskrona Hagamodell
Avslutad
2019-10-18
689960
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, sk Hagamodell, för 6 ljus, samt. 8 elektrifierade ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 75, diameter 58 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen