Dalahästar
2019-10-18
689954
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DALAHÄSTAR, 9 st, trä, 1900-talets andra hälft, delvis etikettmärkta, höjd ca 4,5-21 cm, 1 etiketmärkt Nils Olsson, Nusnäs
Bruksslitage, någon med nagg