Vägglampa Art Déco
2019-10-18
689883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGLAMPA, 1920-tal, Art Déco, stomme i brons samt skärm i opalglas, höjd ca 47 cm
Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enligt uppgift nydragen el