Gustav Arne oljemålning
2019-10-17
689864
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Strandbild, signerad G Arne, olja på pannå, ca 24 x 30 cm