Elisabeth Andersson
2019-10-20
689837
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELISABETH ANDERSSON (samtida): "Vad gör grannarna?", signerad och daterad 77, olja på duk, ca 55x72 cm