Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Nationalmuseum i vinterskrud - Stockholm, signerad G Bergqvist, olja på pannå, ca 39x53 cm
689779
2019-10-28