Gunnar Bergqvist, Nationalmuseum

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Nationalmuseum i vinterskrud - Stockholm, signerad G Bergqvist, olja på pannå, ca 39x53 cm

689779

2019-10-28