Orientmatta persisk sannolikt Afshar
2019-10-17
689722
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Persisk, sannolikt Afshar, semiantik, ca 275 x 158 cm
Bruksslitage, kantskador