Roland Svensson litografi
2019-10-16
689627
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, numrerad 322/360, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm