Takarmatur 1900-talets mitt
2019-10-20
689548
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 8 ljusarmar, 16 ljuspunkter, detaljer i teak, cylinderformade kupor i pressat glas, höjd exkl. sockel ca 130, diameter ca 60 cm
Smärre bruksslitage, nagg på flertal kupor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen