Bengt Fransson oljemålning
2019-10-16
689490
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 35x27 cm