Leopold Fare
2019-10-16
689480
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Modell med blommigt tyg", signerad Fare, olja på duk, 72x92 cm