Takfotogenlampa majolika
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, för 6 ljus, förgylld mässing, oljehus i majolika, frostad kupa, höjd ca 87 cm, diameter 76 cm
Kuntoraportti
Kupan med enstaka nagg
689476
Päivämäärä:
2019-10-19