Kerstin Andraé
2019-10-18
689366
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KERSTIN ANDRAÉ: "Österlen", väggbonad, textil, monogramsignerad KA samt daterad 1976, mått ca 135x125 cm
Smärre slitage