Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Dalälven, signerad Zorn i blyerts, utförd 1919, etsning, ca 17,8x11,6 cm
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 284, ZG 285
Skador: Gulnat blad
689352
2019-10-13