Bo Åke Adamsson oljemålning
2019-10-13
689344
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BO ÅKE ADAMSSON (född 1941): Ängel,
signerad Adamsson, daterad a tergo 2004, olja på duk, ca 22x16 cm