Peter Dahl litografi
2019-10-16
689335
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): "Modelltecknaren", signerad, färglitografi, mått ca 37x29 cm
Ej examinerad ur ram