Roland Svensson litografi
2019-10-13
689325
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 322/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm