Taklampa
2019-10-16
689318
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, tre ljuspunkter, målad metall, kupor i färgat och mönstrat glas, höjd ca 60 cm
Några bucklor, smärre slitage, funktionen garanteras ej