H.T Huang Toucan lamp
Avslutad
2019-10-16
689311
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
H. T. HUANG, "Toucan lamp", bordsarmatur, plast, 1980/90-tal, i form av tukan, höjd ca 34 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen