Schultzberg Bretagne 1929
2019-10-13
689238
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Havslandskap från Piriac-sur-Mer, Bretagne, signerad och daterad A. Schultzberg Piriac 1929, olja på duk, ca 60x80 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall