Vas
2019-10-21
689229
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, Orrefors, överfångsglas i brun och gul glasmassa, 1970-tal, höjd ca 25 cm, diam ca 30 cm
mindre naggar vid mynning