Axel Nilsson oljemålning
2019-10-16
689193
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1991): "Klar höstdag" signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 50x62 cm