Taklampa Tyringe Konsthantverk
2019-10-13
689120
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Tyringe Konsthantverk, 1900-talets andra hälft, fem ljuspunkter, förkromad metall, glas, diameter ca 56, höjd ca 60 cm
Åldersrelaterat slitage, smärre anlupen stomme samt mindre naggar på skärmar, ej funktionstestad