Bengt Lindström färglitografi
2019-10-16
688994
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, numrerad 67/100, färglitografi, ca 71x51 cm