Jenni Porrka fotografi
2019-10-13
688953
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JENNI PORKKA, samtida, "Gold", signerad och daterad Jenni 2019 á tergo, numrerad 6/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm
Ej examinerad ur ramen