Golvvas Kina
2019-10-13
688904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-talets slut,fabeldjur i relief, figural dekor, höjd ca 109, största diameter 47 cm,
Smärre slitage