Erland Cullberg
2019-10-12
688722
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): motiv med par, signerad samt numrerad EA 12/18, färglitografi, ca 77x57 cm
Ej examinerad ur ram