Peter Dahl litografi
2019-10-12
688703
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019). Kroginteriör, signerad, onumrerad, mått ca 42x58 cm
Ej examinerad ur ram