Erik Wessel-Fougstedt tusch
2019-10-11
688634
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK WESSEL-FOUGSTEDT (1915-1990): Stadsmotiv med flanörer, osignerad, tusch på papperl, ca 27x35 cm
Proveniens: Kulturhusets konstförening