Madeleine Pyk litografi
2019-10-12
688622
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Okawango Afrika", signerad och numrerad: M Pyk, 273/300, färglitografi, bildmått 24x30 cm