Uno Vallman oljemålning
2019-10-12
688612
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Dans i Stavsnäs" signerad och daterad Uno Vallman -57, olja på pannå, 33x41 cm