Röllakanmatta Karin Jönsson
2019-10-13
688604
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARIN JÖNSSON, matta, röllakan, signerad JK, ca 240x172 cm
Slitage, fläckar, lite ojämnt blekt.