Lampdelar ljusarmar 1800-tal
2019-12-08
688570
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAMPDELAR, LJUSARMAR, mm, 1800-tal, delvis brons, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador o nagg