Lars Jonsson färglitografi
2019-10-10
688523
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Ejdrar och guding, signerad Lars Jonsson, PT, färglitografi, bladmått ca 60x88 cm