Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-10-10
688499
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON(1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -95, färglitografi, 374/385, ca 35x27 cm