Väggdekorationer Kina
2019-10-13
688405
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGDEKORATIONER, 2 st, Kina, 1900-tal, svartlackerad plåt, genombrutna, träramar, ca 36x28 cm
Slitage, smärre skada