Harry Wichmann oljemålning
2019-10-11
688342
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Sydländskt motiv, signerad och daterad Wichman -53, olja på pannå, ca 45,5x61 cm