Peter Dahl litografi
2019-10-13
688269
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Två damer, signerad och daterad Peter Dahl -79, EA, färglitografi, bildmått ca 38x25 cm