Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
PIERRE-AUGUSTE RENOIR (1841-1919), efter, "Baigneuse", färglitografi, signerad i trycket, numrerad 44/280, bildyta ca 52x37 cm
688265
2019-10-10